wtorek, 28 stycznia 2014

Czasopisma w sieci

Jestem informacyjnym ćpunem. Jak pewnie większość z Was.

Już taki jest dzisiejszy świat, pełna cyfryzacja, wiadomości na fb, smsy, telefony. Wiadomości w telewizji i newsy na onecie. Zmiana statusu, nowinka techniczna, reklama telefonu, który koniecznie musisz mieć. Tablety, laptopy, coraz lżejsze i coraz szybsze. 

Informacje nas otaczają. Zalewają. Cały czas w pędzie. Zawsze online.

W tym natłoku informacji czasami znajdujemy coś cennego. Inspirację. Dobry pomysł. Ciekawe zdjęcie wywołujące uśmiech na twarzy. Artykuł, który wywoła chwilę refleksji.

Chciałabym Wam pokazać trzy internetowe czasopisma. Z trzech zupełnie różnych bajek. Każde dotyczy innej tematyki, więc mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie. Wszystkie przedstawione czasopisma są dostępne za darmo.

1. FIRMER

Odkąd mam własną firmę czytam regularnie. Z założenia jest to magazyn dla przedsiębiorców, ale znajdziecie też teksty o autoprezentacji, ciekawych projektach oraz oryginalnych pasjach.Wszystkie numery możecie pobrać na dysk.

http://firmer.pl/wszystkie-numery
(po kliknięciu na zdjęcie otworzy się strona, z której możecie pobrać wszystkie numery czasopisma)2. GREEN CANOE

Druga propozycja to przede wszystkim wystrój wnętrz. Piękne zdjęcia, ciekawe inspiracje. Znajdziecie tutaj również przepisy oraz rękodzieło. 


http://issuu.com/greencanoe
(po kliknięciu na zdjęcie otworzy się strona, na której znajdziecie wszystkie numery czasopisma)


 3. ZMIANA

Dotychczas ukazały się dwa numery Zmiany, jednak mam nadzieję na więcej. O rozwoju, dążeniu do celu, spełnianiu marzeń i planowaniu czasu. O docenianiu codzienności. Serdecznie polecam.

http://www.magazyn-zmiana.pl/


Ciekawej lektury i do następnego razu :) 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz